Қазақстан Республикасындағы хабар
тарату саласындағы ұлттық оператор

Байланысулар

"Қазтелерадио" АҚ

Заңды мекен-жайы: 050040, Алматы қ., Әл-Фараби даңғ., 118

Байланыс телефондары: 8(727)244-45-00, факс: 8 (727) 271-76-30

e-mail: kazteleradio@kazteleradio.kz

Кеңсе – 244-45-00 (ішкі 1234);

Қызметтерді алға жылжыту департаменті (PR) – 244-45-00 (ішкі 1112; 1117; 1121 );

e-mail: t.amangeldin@kazteleradio.kz ; l.seralina@kazteleradio.kz

CALL-CENTER:

193 (өңірлік абоненттер үшін);

2 581-500 (Алматы қ. тұрғындары үшін);

Өңірлік филиалдардың мекен-жайлары


Облыс ТАӘ/ЛауазымыБайланыс телефоныІшкі нөмір Е-mail
Ақмола
020000, Кокшетау қ, Есенберлин көш., 38/1 ү.

Филиал директоры - Арсланбеков Винер Зекриянович8 (7162) 55-14-443300a.zumabayeva@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Ашенов Кайрат 8 (7162) 40 15 513304 3314 3319K.Ashenov@kazteleradio.kz
Нұр-Сұлтан
Нұр-Сұлтан қ., Сүйінбай ақын көш., 87 үй.
Бас маман -
Бегленова Гүлжан Қыдырбайқызы
8 (7172) 573467 3007, 3020, 3031, 3032

g.beglenova@kazteleradio.kz
Ақтөбе
Актобе қ, Летняя көш., 25 ү.

Филиал директоры - Букеев Мурат Ережепович 8 (7132) 70 44 443626S.Aktobe@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы – Кутиева Гулжайнат Кайраткызы 8 (7132) 21 00 74 3604 3605 3606 g.kultieva@kazteleradio.kz
Алматы
050000, Алматы қ., Ж.Омарова көш., 35 ү.

Филиал директоры - Раздыков Кайсар Шерканович 8 (727) 244 45 002200k.razdykov@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Турусбекова Жанар Турусбековна 8 (727) 244 45 00 2262 2271 2278 Z.Turusbekova@kazteleradio.kz
Атырау
Атырау қ., Абай алаңы, 25 ү.

Филиал директоры - Сабиров Арон Амангелдіұлы8 (7122) 55-84-44 3901A.sabyrov@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Бискулова Аягөз Өтегенқызы
Бас маман - Айгуль Багитжановна
8 (7122) 55 84 44

8 (7122) 55 84 44
3904

4001
A.Biskulova@kazteleradio.kz

ШҚО
Өскемен қ., Стахановск көш, 70 ү.

Филиал директоры - Жамакишев Орал 8 (7232) 56 04 44 4200a.ibraimova@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Калиев Бахыт Кенесович8 (7232) 56 04 44 4204 4250 4260B.Kaliyev@kazteleradio.kz
Жамбыл
Тараз қ., Телецентр Массиві, 16ү.
Филиал директоры - Койшыбаев Максат Толегенович 8 (7262) 52 65 62 4500

g.donets@kazteleradio.kz


Сату орталығының бастығы -
Серегин Антон Александрович
8 (7262) 42-73-55 4504 4515

a.seregin@kazteleradio.kz

БҚО
Орал қ., Сыздықов көш.,1 ү.

Каюбалиев Ильдар Талгатович - Филиал директоры8 (7112) 55-41-444800I.Kayubaliev@kazteleradio.kz


Сату орталығының бастығы - Кадыров Нурлан Куангалиевич 8 (7112)55-41-444804 4811 4819N.Kadyrov@kazteleradio.kz
Қарағанды
Қарағанды қ, Воинов –интернационалистов көш., 14 В ү.

Филиал директоры - Жұмабаев Арман Қайрылыбаевич 8 (7212) 55 94 445100Karaganda@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Ембергенов Нурлан Муханбеткалиевич8 (7212) 41-34-145104 5116 5105krg_otau@mail.ru
Қостанай
Қостанай қ., Қайырбеков көш., 312

Филиал директоры - Ахметов Арман Бекмухаметович 8 (7142) 99-04-445700
5701
a.akhmetov@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Бибулова Замзагуль Сабыржанкызы8 (7142) 99 04 44 5704z.bibylova@kazteleradio.kz
Қызылорда
Қызылорда қ., ул. Токмаганбетова 6

Филиал директоры - Панабеков Бурабай Жаксылыкович8 (7242) 55 14 445400B.panabekov@kazteleradio.kz

Сату орталығының басшысы - Құтышев Ұлықбек Иманбердіұлы 8 (7242) 5514445404U.kutyshev@kazteleradio.kz
Маңғыстау
Ақтау қ., 15 ықш.ауд 1, «Орбита» кеңсесі.

Филиал директоры - Кенжебаев Абдирахман Токтарбаевич8 (7292) 31 13 126001r.kamilova@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Джанкисиев Кенес Бердимурадович8 (7292) 30 14 30 6004 6014 6018k.djankisiev@kazteleradio.kz
Павлодар
Павлодар қ., Павлов көш., 26 ү.

Филиал директоры - Алгазин Айдар Маулишарипович8 (7182) 70 44 446300

G.Kudaibergenova@kazteleradio.kz


Сату орталығының бастығы - Жумадиров Амангельды Серикович 8 (7182) 70 44 44 6304 6314 6334 A.Zhumadirov@kazteleradio.kz
СҚО
Петропавл қ., Брусиловский көш., 1
ү.
Филиал директоры - Нурбалиев Галымбек Койшибекович 8 (7152) 55 14 44
6600S.Petropavlovsk@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Мекенов Еркин Ермекович 8 (7152) 36 04 706604 A.Ilimbayev@kazteleradio.kz
Түркістан
Шымкент қ., Есенберлин көш., (бұрынғы Луначарский), 11 Б ү.

Филиал директоры -Құлымбетов Алмас Құрманғазыұлы 8 (7252) 99 74 44 6900A.Kulymbetov@kazteleradio.kz

Сату орталығының бастығы - Андабай Талғат Тулешұлы 8 (7252) 99 74 447000 7001 7002T.Andabay@kazteleradio.kz